Ziyaretçi Defteri | Kastamonu Taşköprü Otel

0(366) 417 50 01

Ziyaretçi Defteri

Otelimiz ile ilgili yorumlarınızı aşağıdan yapabilirsiniz.

 1. Ömer Taha dedi ki:

  Taşköprü ilçemize bu kadar güzel bir otel kazandıranlara teşekkür ederim. Otel çalışanları çok ilgili ve nazik.

 2. İlknur dedi ki:

  İş dolayısıyla Taşköprü’de bulundum 1 gün Ergün Otel’de kaldım her şey çok güzeldi.Bundan sonra Her zaman Ergün Oteli tercih edeceğim.

 3. M.Göker dedi ki:

  İş dolayısı ile istanbuldan gelip bir gece kaldım.Gerçekten çok ama çok temiz ve kaliteli bir otel.Odası çok temiz ve kaliteli.kahvaltı harika.çok memnun kaldım.Otel sahibine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 4. samet gulkaya dedi ki:

  Iş icin bir gecelik gittigim Taskopru’de kaldigim harika yer; tum Ergün Otel calisanlarina cok tesekkur ederim. Surekli tercih edecegim ve tavsiye edecegim bir yer.Temizlik,ilgi ve kahvalti cok iyiydi.Gorusmek uzere…

 5. Kaan dedi ki:

  Ergün Otel Kastamonu Merkez’deki otellerden bile daha temiz daha rahat.

 6. Celal dedi ki:

  Otel sahibi Feyzullah Ergün ve otel personeline ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Taşköprü’ye kazandırılmış temiz ve konforlu bir otel olduğunu söyleyebilirim.

 7. Ahmet Durmuş dedi ki:

  Ziyaret amaçlı gittiğim taşköprüde 2 gece kalma fırsatı bulduğum ergün otel 3 yıldızlı olmasına rağmen 5 yıldızlı otelden farklı olmadığını gördüm personelin güler yüzlülüğü otelin temizliği ile kalınacak bir otel taşköprüye böyle bir konaklama yerini kazandıran Feyzullah beye teşekkür ederiz

 8. İsmail Demirci dedi ki:

  Taşköprü’ye kazandırılmış temiz ve konforlu bir otel olduğunu söyleyebilirim. Otel çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü. Resepsiyon personeli Aydın ve Aziz’e çok teşekkür ederim.

Deftere Yaz